עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

ינואר - 7 - 2016

בזמן שחברות הוט ויאס משכנעים את הרגולטור לאפשר להם להעלות שוב מחירים, חברת Netflix עושה עליה ומציעה את שירותיה גם בישראל. מדובר בחברה שעד היום שירותיה היו מצומצמים למספר מועט של מדינות, שזכו לצפות בסרטים ובסדרות במחירים זולים במיוחד ובאיכות שידור גבוהה. למעשה, מדובר בחברת הטלוויזיה בתשלום הגדולה בעולם, שאחראית בין היתר על סדרות כמו "שובר שורות", "כתום זה השחור החדש", "בית הקלפים", "משפחה בהפרעה" ועוד מאות של סדרות וסרטים.

האסטרטגיה של נטפליקס להשתלב בשוק הטלוויזיה המקומי באמצעות השקעה כספית והפקות מקור, שיענו על הצורך לתכנים בשפה המקומית, כך שלא מן הנמנע שנוכל בעתיד אף לצפות בסדרות ישראליות בהפקתה. כל זאת במחיר מפתה של עשרות שקלים בודדים בלבד. החברה בשנה האחרונה ביצעה סקר בקרב צופי הטלוויזיה בישראל, שבעקבותיו החליטה שהמחיר האטרקטיבי ביותר בישראל עומד על בין 7-12 דולר, כאשר ההבדל העיקרי במחיר נוגע לאיכות הצפייה בתוכן ולמספר המסכים בבית. בשלב זה ניתן כבר להירשם ולקבל חודש ניסיון בחינם. בשלב הראשון נטפליקס אינה מספקת עדיין כתוביות בשפה העברית, אבל גם על משוכה זו היא תדלג בקרוב,כאשר תשכור את שירותיה של אחת מחברות שירותי התרגום בישראל.

סרטון ההשקה היום בלאס וגאס

אפשרויות הצפייה

ניתן להתחבר לנטפליקס באמצעות סטרימר או קונסולות משחקים כדוגמת: פלייסטיישן ואקסבוקס, בנקסוס פלייר של גוגל ואסוס, ובגוגל כרומקאסט ואפל TV מהדור השני והשלישי. יש לכם טלוויזיה חכמה ? הגיע הזמן לנצל אותה כראוי. לא מעט דגמים של טלוויזיות חכמות כוללות את אפליקציית נטפליקס, כמו כן חלק מהדגמים בסדרת UF של LG, דגמי CX של פנסוניק, טלוויזיית H7 של הייסנס וכמה דגמים במכשירי X ו־W של סוני. בעת האחרונה הודיעה נטפליקס שהיא מתכוונת לפרסם דירוג של טלוויזיות חכמות לפי מידת התאמתן לצפייה בשירותיה. גם דגמים אחדים של נגני בלו־ריי ומערכות קולנוע ביתי, בייחוד מתוצרת LG וסמסונג, כוללים תמיכה בתוכני הסטרימינג של נטפליקס.

מקומה של רפורמת הערוצים

לתשומת לב מקבלי ההחלטות, מקומה של רפורמת עידן פלוס יתפוס יותר ויותר מקום בקרב צופי הטלוויזיה כאשר יבחרו להפסיק לשלם מאות שקלים בחודש לחברות הכבלים והלוויין ולצרוך תוכן באמצעות האינטרנט. שילובם של ערוצי טלוויזיה נוספים לערוצי הטלוויזיה הקיימים כיום בעידן פלוס, יקל משמעותית על הוצאות משק הבית ויאפשר, כמו בהרבה מקומות בעולם, צפייה בשידורי הטלוויזיה החינמיים וחיבור אינטרנטי מהיר ואיכותי לתוכן זול וזמין.

קטגוריות: כללי

סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ