עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

מפת אזורי קליטה לנוחיותכם מצורפת מפת אזורי קליטה ע"פ דיווחי צופים המחוברים למערך
עידן פלוס, בטרם הצטרפות לשירות מומלץ לוודא שהקליטה באזור מגוריכם הנה טובה ומאפשרת התחברות למערך, ראוי לציין שהרשות השנייה האחראית על שידורי מערך עידן פלוס שוקדת גם בימים אלו לשדרוג הקליטה ולהוספת משדרים נוספים. מניסיוננו בכל הקשור לבעיות קליטה רוב הפעמים בהם צופים מדווחים על בעיית קליטה, ניתן לפתור את הבעיה ע"י שינו מיקום האנטנה או החלפתה באנטנה מוגברת. בכל הקשור לממיר דיגיטלי ישנם חברות רבות המציעות את הממיר במחירים מוזלים ולא פעם נתקלו בממירים לקויים שנמכרו לצרכנים ויצרו בעיות קליטה, לכן ייתכנו במצבים בהם בעיר מסוימת ברחוב מסוים יהיו צופים שיתלוננו על בעיות קליטה ושכניהם יהנו מקליטה טובה ואיכותית, באמצעות המפה תוכלו לאתר את הרחוב בו אתם גרים ולקבל מידע לגבי איכות השידור באמצעות הדיווחים אותם השאירו שכניכם לרחוב/לעיר, ככל שתעדכנו יותר את המפה כך המידע שיוצג יהיה אפקטיבי ואקטואלי עבורכם.בשלב זה, המפה המצורפת הנה חלקית ביותר ודורשת את עזרתכם במסירת פרטים ע"מ שנוכל לבנות מפה כללית ואיכותית שתשקף בצורה טובה את מצב הקליטה ברחבי הארץ. במידה ואתם בעלי ממיר דיגיטלי : אנא הקדישו דקה מזמנכם למילוי השאלון המצורף ע"מ שנוכל לצרף את המידע שברשותכם למפה הכללית.


השימוש במפה:

משדר

סימון משדר – ישנם משדרים בעלי עוצמות משתנות חלקם אף מכוונים (אלומה)  לאזורים ספציפיים, לעיתים משדר מרוחק יספק תוצאה טובה יותר. מיקום המשדר במפה עלול להיות במעט שונה ממקומו המדויק, הרשות השנייה מסירה, משנה, מחליפה ומוסיפה לעיתים משדרים מבלי לעדכן.

שיטת שידור – מכיוון שהמגמה לבטל את שידורי ה dvbt ולשדרג את השידורים למרבב dvb-t2 לא השתלנו במפה את סוג המשדר, ניתן לעיין במפרט המלא בקובץ המצורף.

תדר שידור – לא ציינו את תדרי השידור לפי האזורים בארץ, ניתן לעיין בתדר המתאים לפי המפה למטה "אפיקי שידור".

פריסת משדרים ארצית – קובץ PDF

רשימת משדרים ארצית – אקסל

 

הערה : לחיצה על הסימון במפה יאפשר (במידה וניתן) לקבל פרטים נוספים.

הצג את מפת אזורי קליטה במפה גדולה יותר

 

אפיקי שידור ע"פ אזורים

MAP2

 


מסירת מידע לגביי אזורי קליטה

שם

עיר +רחוב

דואר אלקטרוני

טלפון

בחר צבע/איכות הקליטה

סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ