עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

בלא מעט, בתים בישובים מרוחקים, קומות מרתף, משרדים ומקלטים הקליטה הסלולרית חלשה או כמעט ואינה קיימת. פריסת משדרי הסלולר בישראל, בדומה למשדרי הטלוויזיה, מוגבלים בפריסתם, הוספתו של משדר כרוך בהוצאות כספיות ובאישורים רבים, כך  שחברות הסלולר כמעט ואינן מספקות פתרונות נקודתיים לבעיות ספציפיות.

שיפור הקליטה הסלולרית יכול להתבצע באמצעות, התקנה חד פעמית של מגבר קליטה סלולרי, המגבר המחובר לאנטנה חיצונית, ישפר באופן ניכר, את עוצמת הקליטה והשידור. ולמעשה גם יתרום להפחתת רמת הקרינה הנפלטת מהנייד ולאורך חייב הסוללה.

שיפור הגלישה באינטרנט הסלולרי

אתרים רבים ללא גישה לתשתיות אינטרנט (בזק/הוט)  וגם לאחרונה לא מעט בתים פרטיים. מסתמכים על גלישה באינטרנט באמצעות מכשיר סים המותקן על ראווטר אל-חוטי, המספק גלישה אינטרנטית לרוב באמצעות רוחב פס 4G (קיצור של: 4th Generation), הדור הרביעי של טכנולוגיית תקשורת סלולרית.

במקומות אלו לצורך שדרוג ושיפור מהירות הגלישה לאופטימלית. האמצעי הנכון להתקין מגבר קליטה סלולרית מתאים.

כיצד מגבירים את הקליטה ?

בישראל ישנן חמש חברות המפעילות מערכת תקשורת סלולרית מלאה: פלאפון, סלקום, פרטנר, הוט מובייל (לשעבר "מירס") וגולן טלקום. מספר חברות נוספות פועלות במודל של מפעיל וירטואלי חלקי או מלא. תדרי הסלולר שונים ולפיכך ישנו צורך במגבר ייעודי או אוניברסלי שיותאם לחברת הסלולר שברשותך. למגבר עצמו מתחברת אנטנה פנימית  ואנטנה חיצונית (ראה איור). לאחר הפעלת המערכת והתאמות האנטנות. הקליטה הסלולרית והאינטרנטית תשופר משמעותית.

** בשלב זה המוצר אינו קיים במלאי **


סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ