עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

אוקטובר - 30 - 2013

התקנתם בביתכם עידן פלוס? בד"כ החודש הראשון נחשב כחודש הגמילה מהערוצים הרבים אליהם התמכרתם, לאחר שנים בהם הורגלנו למספר רב של ערוצים וזיפזפנו עצמנו לדעת, בסופו של דבר מצאנו שוב ושוב את עצמנו צופים באחד מהערוצים הבסיסים שבדיעבד מוצעים בחינם דרך שירות עידן+. לאחר שנכחנו לדעת שהעולם בחוץ ממשיך להתקיים, אני רוצה להציג בפניכם עוד כמה טיפים ונקודות שאולי לא הכרתם, שאולי יוכלו לשדרג את חווית הצפייה. אם לא הבנתם כל מה שכתוב נשמח להשיב על שאלות בפורום האתר או ע"י יצירת קשר איתנו דרך לשונית "צור קשר".

אפיקי שידור 1

הקליטה ברחבי הארץ מתחלקת לאזורים כך שכל אזור בארץ אמור לקלוט דרך המשדר שנמצא באזור בו הוא מתגורר. כאשר מתבצעת דרך הממיר הדיגיטלי סריקה אוטומטית הוא מוצא את האפיק המתאים והקרוב לביתכם, אך לא פעם, בד"כ באזורים המושפעים משני אזורי קליטה, הממיר דווקא יקלוט את האפיק המרוחק ממכם, פעולה זו עלולה להיחשב על-ידכם כבעיית קליטה אע"פ שהפעולה הנדרשת היא לעבור פשוט לאפיק הנכון ולמנוע את בעיית הקליטה. קראו את מדריך הממיר או התייעצו עם מתקין מקצועי ע"מ לעבור בין האפיקים באופן ידני.

אפיקי שידור 2

אם אתם ברי מזל או שפשוט התקנתם אנטנה חיצונית רוב הסיכויים שתקלטו בממיר את השידורים של שני האפיקים (אפיק 26 ואפיק 29), יתרון זה אפקטיבי כאשר משדר מסוים "נפל" (תקלה אזורית) או שאתם חווים קשיי קליטה זמניים, במקרה כזה פשוט ממשיכים לצפות כרגיל בטלוויזיה וכל שנדרש הוא לעבור בלחיצת כפתור לאפיק אחר.

קליטה של ערוצי יוון תורכיה וקפריסין

המתגוררים סמוך לרצועת החוף של ישראל יכולים לקלוט את שידורי DVB-T של מדינות יוון/תורכיה/קפריסין ובחלק מהמקומות גם מספר תחנות מצריות, מדינות אלו כבר ממזמן משדרים בטכנולוגיית DVB-T כך שבאמצעות אנטנה חיצונית מוגברת יש סיכויים טובים שתהנו מעוד מספר רב של ערוצי טלוויזיה זרים ואולי אף תחנות רדיו זרות. תורכיה לדוגמה אישרה לאחרונה רישיונות ל-33 ערוצי טלוויזיה במקבילה הטורקית של עידן פלוס. במקומות המעטים שהשידורים נקלטים, ניתן לצפות במשחקי ספורט, סדרות אמריקאיות ועוד.

עידן פלוס – ערוצים נוספים – טורקיה,קפריסין ומצרים

סרטים באיכות HD

תסתכלו על הממיר שלכם, הסיטו את המבט מעט ימינה או שמאלה, אם לידו מונח לו בנחת מכשיר dvd אני מציע שתשקלו להעלות אותו לבוידעם ולהניח אותו מעל הווידאו שיושב על הפטיפון, ממיר דיגיטלי טוב מגיע עם חיבור לכבל hdmi  שמתחבר לטלוויזיה ועם חיבור נוסף מסוג usb לצורך הכנסת התקנים חיצונים מסוג דיסק און קי או הארדיסק חיצוני. מעכשיו סרטי ה-hd האהובים עליכם שנמצאים בהתקן החיצוני ניתן יהיה לצפות בהם בטלוויזיה היישר דרך הממיר.

הבהרה: המידע  המתפרסם באתר נסמך על ניסיוננו האישי בלבד ואין לראות בו מידע מחייב אלה המלצה בלבד.

קטגוריות: כללי

סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ