עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

אוקטובר - 1 - 2014

היום במהלך ועידת "המובייל 2015" שהתקיימה במלון דיוויד אינטרקונטיננטל פתח השר ארדן את הוועידה בתחזית לעתיד שוק התקשורת לשנה הקרובה.  בין היתר התייחס השר לשינויים הצפויים במערך הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל, בכל הנוגע לרפורמת עידן פלוס השר ציין כי כבר היום חש הציבור בשיפור הקליטה והתחייב בפני באי הכנס ואנשי התקשורת הרבים שסיקרו את האירוע להוסיף ערוצים למערך כבר במהלך השנה הקרובה.

השר התייחס לשינויים הרגולטוריים  בשוק התקשורת שייצרו תחרותיות בתחום הטלוויזיה הרב ערוצית בדגש על שילובם של ערוצים נוספים שישולבו גם באמצעות האינטרנט. השר ציין לטובה את  הערכות של חברת סלקום שצפויה להשיק בקרוב ממיר דיגיטלי שישלב בין ערוצי עידן פלוס לערוצים נוספים בתשלום שיסופקו באמצעות תשתית האינטרנט הביתית. בנאומו לא התייחס ארדן למחיר הסופי שישלם הצרכן ולא ברור עדיין מה המוצר הסופי שסלקום מעוניינת לשווק.

ע"פ הצהרתו של השר ארדן  "השנה הקרובה צפויה להיות שנת התחרות בטלוויזיה הרב ערוצית. אני מאמין שבשנה הקרובה תהיה תחרות של כולם בכולם, כשהחברות הסלולריות יכנסו לתחום הקווי ולטלוויזיה ו-HOT לא תהיה החברה היחידה שמציעה טריפל" . השר הזכיר ורמז כי לאור התנאים שיצר לא מן הנמנע שחברות קטנות יותר כמו "רמי לוי" או "גולן טלקום" יכנסו אף הן לתחרות מול החברות הגדולות.

ללא ספק הצהרות אופטימיות אלו והצהרות נוספות שהשמיע השר  מעידות סוף כל סוף על כוונת משרד התקשורת להפעיל את כל כובד משקלו לטובת הורדת המחירים ויצירת תחרות אמתית בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית.

 

קטגוריות: כללי

סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ