עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

אוגוסט - 26 - 2012

בחודשים האחרונים חברת הוט מבצעת ניתוקים יזומים למנויה המחוברים דרך השירות האנלוגי, השירות האנלוגי הינו השירות הראשון אותו הציעה החברה ורק בשלב מאוחר יותר צירפה את הממיר הדיגיטלי החכם שאפשר לחברה לשדר באיכות דיגיטלית ואף באיכות HD, כמו כן באמצעות הממיר החברה מאפשרת לרכוש טכניים נוספים ולצפות בתכניות אקסטרה.

לאחר קבלת אישור ממועצת הכבלים והלוויין כבר בשנת 2009 החליטה חברת הוט ליישם השנה את ההחלטה לניתוק סופי של מנויה האנלוגיים והפרדות מוחלטת מהשיטה האנלוגית, לטענת חברת הוט הצורך במהלך נועד לאפשר לערוצים חדשים להתווסף וכן לצורך הוספתם של ערוצי HD  ו VOD וכל זאת באמצעות רוחב הפס שיתפנה מהניתוק האנלוגי הצפוי. לא מן הנמנע שהמוטיבציה לממש את ההחלטה הזו דווקא השנה נובעת מירידה ברווחיות ומהתחזיות הקודרות בכל הנוגע לרווחיה של החברה, בשנת 2009 היו מחוברים קרוב ל 160,000 בתי אב דרך ממיר כבלים אנלוגי, לקוחות ממיר זה שילמו ובנתיים עדיין משלמים על חבילת ערוצים בסיסית, הממיר פשוט יחסית  בהשוואה לממיר דיגיטלי של חברת הוט  ואינו מאפשר צפיה בלוח השידורים או בתקצירי סרטים ותוכניות על המרקע כמו כן גם אינו מאפשר קבלת שירותים מתקדמים יותר שמגיעים ביחד עם הממירים הדיגיטליים. ערים כמו כפר סבא, רעננה, פתח תקווה ולאחרונה גם ברמת גן נותקו מהשירות האנלוגי וע"פ התכנית עד תחילת 2013 ינותקו כלל המינויים. חברת הוט אינה מפרסמת את לוח הזמנים המדויק לניתוק הצפוי, מנויים אתם דיברנו לאחרונה הודיעו לנו על sms שקיבלו 24 שעות לפניי הניתוק שהודיע על ביטול השירות.

ללא ספק מהלך זה יאלץ מנויים רבים לשדרג את החבילה לחבילה דיגיטלית וזאת באמצעות תשלום נוסף, מנויי ששילם כ 140 ש"ח בחודש יצטרך לשלם הרבה יותר עבור השירות החדש וכמובן על כל ממיר בנפרד. רבים המצטרפים לאחרונה לשירותי עידן+ מתחברים לאחר שנותקו מהשירות האנלוגי ומעוניינים לצפות בחבילת הבסיס ולחסוך כסף רב.

עניין נוסף נוגע לאלפי המינויים האנלוגיים המחוברים בצורה ה"פיראטית" לשירות ונהנו עד היום מצפייה חינמית בשידורי הוט, אותם פיראטים יאלצו מעכשיו להתחבר לחברת הכבלים או הלוויין  ולהעשיר את קופתם המידלדלת, מסתבר שחלק ניכר מ"מינויים" אלו עשו את בחירתם וממשיכים להנות מהשירות החינמי שמציע עידן פלוס.

 

 

קטגוריות: כללי

סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ