עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

ערוץ 23

'הטלוויזיה החינוכית הישראלית' (הטח"י) ממוקמת בין האוניברסיטאות והמוזאונים המשמשים חלק מהקריה האקדמית-תרבותית שברמת אביב. במתחם הטלוויזיה החינוכית נמצאים שלושה אולפני צילום, אולפני צליל, חדרי עריכה, יחידת צילום והסרטה, וכן שירותי הפקה ואמנות הפועלים מאחורי הקלעים כדי ליצור, על המרקע שלכם, את התוצאה הטובה ביותר.

בתחנה כ-250 עובדים: עורכי תכניות, מפיקים ובמאים, צלמים, עורכים ואנשי צליל, אנשי אמנות, טכנאים ואנשי מנהלה. הארגון כולו מחולק לחטיבות ולאגפים: תכניותערוציםשירותי הפקהשירותי הנדסה ופיתוח, שיווק ואגף מנהל. כמו כן, עובדים לצד המנכ"ל יועצת משפטיתיחידה כלכלית ומחלקת מחקר.

כארגון הטלוויזיה הראשון בישראל, אנו בעלי ניסיון מקצועי עשיר ומגוון. אנו מחויבים לאיכות התכנים, לרהיטות טלוויזיונית, לשפה העברית, ולפנים של המרקע. אנו גאים באחריות המקצועית שלנו לאמינות, לדיוק ולעדכניות. בעזרת כל אלה אנו רותמים את טכנולוגיות המידע והתקשורת המתקדמות לשירותכם.

הטלוויזיה החינוכית משרתת את כל האזרחים ואת כל המגזרים בישראל. תכניות הרכש שלנו מלוות בכתוביות בעברית, בערבית וברוסית – על פי הצורך. בתחנה גם מופקות תכניות מקור בערבית וברוסית, וכמו כן אנו משדרים את התכנית "דרך העיניים שלנו" המשרתת את קהילת עולי אתיופיה ובו בזמן מביאה את סיפורה המרתק אל כלל הציבור בישראל. הטלטקסט המופעל על ידינו משרת באופן ייחודי, בין השאר, את קהילת לקויי השמיעה בישראל.

הטלוויזיה החינוכית תורמת לקידום היצירה הישראלית המקורית תוך הקפדה על איכות טלוויזיונית גבוהה. אנו מפיקים את תכניות המקור שלנו מתוך יצירתיות שאינה באה על חשבון שימוש נאות בשפה או על חשבון המסרים והערכים המועברים לצופה במישרין ובעקיפין. גם את תכניות הרכש אנו בוחרים ומכינים לשידור מתוך אותה נקודת המוצא הייחודית וה'חינוכית' שלנו: בחירה זהירה ומושכלת של תכנים והכנה לשידור מתוך הקפדה על ניקיון לשוני ותרבותי. וכך בכל ערוצי החינוכית ובכל משדריה אנו מביאים לכם טלוויזיה איכותית, מרתקת, מעשירה, נקייה ממין, אלימות והבלים – טלוויזיה חינוכית במיטבה.

ייעוד ומטרות
תפקידנו לתת יותר. לא להסתפק בקליל, במובן מאליו ובפשטני, אלא לאפשר ללמוד, לחקור ולדעת. אנו מובילים את הצופה בשבילים שסוללת הסקרנות, בלי לפחד מהעמקה, מתוך שאיפה לחדשנות ותוך הקפדה על איכות ועל אמינות. אנו מביאים מידע מגוון ועשיר מכל תחומי החיים והדעת, כדי לסייע להתמודד עם המורכבות והרב תחומיות של האלף הזה. את כל זאת אנו עושים כדי לתרום להעשרתם האישית של צופינו, וכדי לקדם את רמת ההשכלה, את ערכי התרבות ואת צרכי החברה במדינה.

מתוך אתר ערוץ 23

חינוכית 23‎ – YouTube

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר על מנת להגיב

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ