עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

יוני - 16 - 2015

sהחלטתם או שאתם מתכוונים לעבור לקלוט בחינם את ערוצי עידן פלוס ולהתנתק סופית מחברת הכבלים או הלווין  ? מזל טוב !! עשיתם בחירה נכונה! החיסכון בכסף הוא גדול ומשמעותי בטח כאשר אנו מסתכלים על ההוצאה כהוצאה שנתית המסתכמת באלפי שקלים, אבל מה עכשיו ? מהם הדגשים החשובים ? כיצד להנות מצפיה איכותית ברמה גבוהה ולנצל את המכשיר הדיגיטלי במלואו. לצערנו נושא ייבוא הממירים הוא פרוץ ולא פעם מצאנו ממירים שאינם מתאימים לתקן המקובל בארץ או לחלופין  גילינו שהממיר פגום או מוגבל ביכולותיו, מכיוון שהצופה הממוצע אינו בקיא בכל הפרטים הטכניים והחברות המומלצות, הדבר גורם לא פעם לתסכול. על סמך ניסיוננו בשנים האחרונות ומשיחות רבות עם צופי עידן פלוס אנחנו רוצים להסב את תשומת לבכם לדגשים חשובים שיהפכו את המעבר לשיטה החינמית לחלקה, נכונה ומשתלמת:

 1. אל תתפתו למחיר כבר נאמר רבות שעל זול אנחנו עלולים לשלם ביוקר, ההבדל בין הממירים השונים הנמכרים כיום בשוק הוא עצום, תשקיעו בממיר טוב ואיכותי שילווה אתכם שנים רבות, בדקו את המפרט הטכני, וודאו שאתם לא קונים חתול גוסס בשק.
 2. חיבור הממיר לטלוויזיה היציאות הנפוצות  ברוב הטלוויזיות הם RCA (בננות, אדום,לבן,צהוב)  ו-HDMI (עם הראש המלבני) שימו לב שאכן יציאות אלו קיימות בטלוויזיה שלכם, במידה וברשותכם נמצאת טלוויזיה ישנה כנראה תזדקקו לממיר דיגיטלי עם חיבור המותאם לטלוויזיות ישנות הנקרא SCART ( יציאה עם 21 פינים). ניתן גם להשתמש במתאם ייעודי.
 3. ערכה מלאה בערכת הממיר נמצא גם, שלט, אנטנת סטיק, וכבל RCA, עם כל ממיר מגיעה חוברת הדרכה בעברית ואחריות, שימו לב שכל הפריטים נמצאים.
 4. מאפיינים טכניים על הממיר להיות מותאם לדרישות הרשות השנייה האחראית על שידורי עידן פלוס, שימוש בממירים שיובאו מחו"ל ואינם עומדים במאפיינים הטכניים המותאים לישראל, פשוט לא יעבדו, המאפיינים המתאים הם:
     • ממיר המותאם למערך דיגיטלי-קרקעי בסטנדרט DVB-T או DVB-T2 ׁ(מומלץ)
     • תומך בכתוביות סמויות
     • תומך בתקן דחיסת שמע HE ACCV2
     • תומך במדריך התוכניות הדיגיטאלי EPG
     • תומך בדחיסת תמונה MPEG-4
     • ללא הצפנה.
 5. חיבור USB אל תתפשרו על ממיר ללא יציאה להתקנים חיצונים, חיבור התקן חיצוני (דיסק און קי או הארדיסק חיצוני) מאפשר צפייה בתמונות סרטים או קבצי מוסיקה, ממירים המאופיינים ביציאת USB מאפשרים ברובם גם להקליט תוכניות טלוויזיה, אם כבר בחרתם לעבור לעידן פלוס, תנצלו את היתרונות שהממיר מאפשר.
 6.  High-Definition אע"פ שבמסגרת השידורים הדיגיטליים אין כיום ערוץ המשדר בטכנולוגיית High-Definition ממירים רבים מאפשרים ניגון סרטים באמצעות חיבור USB מובנה המאפשר חיבור לדיסק נייד או לכונן חיצוני, רכישת ממיר HD תשפר את הצפייה בשידור, כמובן שע"מ להנות מצפייה באיכות HD תצטרכו לחבר את הממיר לטלוויזיה בכבל HDMI.
 7. ניגון סרטים וכתוביות – פה קבור הכלב ! אם אתם מתכוונים להשתמש בממיר גם לצורך ניגון סרטים עבורכם או עבור הילדים מהתקן חיצוני, וודאו שהממיר בעל יכולות לנגן את רוב סוגי הפורמטים הנפוצים (avi, mepg, mkv) גם אם כן ואתם מעוניינים בכתוביות בעברית וודאו שאכן הממיר ידע לתמוך בכתוביות בעברית, רוב הממירים  כיום אינם תומכים בצורה טובה בנקודות אלו, אל תתביישו! תבואו עם דיסק און קיי או הארדיסק ותבדקו שהממיר אכן מנגן את הסרטים והכתוביות ללא כל בעיה.
 8. רכישת אנטנה – בחנויות וברשתות יציעו לכם לרכוש יחד עם הממיר אנטנה חיצונית או פנימית כזו או אחרת, אל תרכשו לפניי שבדקתם מה מצב הקליטה אצלכם בבית, גם אם רכשתם וודאו מול החנות שניתן יהיה להחזיר ולקבל החזר כספי במידה ואין לכם צורך באנטנה. לא כל אנטנה תתאים לשיפור הקליטה , סוג האנטנה, גודלה ועוצמתה משתנה מבית לבית, לא ניתן להגדיר באופן גורף אנטנה מסוימת כפותרת בעיית קליטה.
 9. נוחות שימוש במהלך הצפייה בשידורים, יודע כל צופה, ישנה אינטראקציה לא מעטה עם הממיר עצמו – החלפת תחנות, ניווט בתפריטים, שימוש בשלט הרחוק וכדומה. כדאי לבדוק טרם הרכישה את נוחות התפעול של הממיר.
 10. אחריות ותמיכה כמו כל מוצר חשמלי, גם הממיר עלול להתקלקל, ודאו שקיבלתם תעודת אחריות בדקו אם יש נקודות שירות קרובות לאזור מגורכם, משך זמן הטיפול, ודאו שיהיה ניתן לקבל תמיכה וסיוע לאחר רכישת הממיר, באמצעות מענה טלפוני או אתר/פורום אינטרנט התומך בבעיות אצל לקוחותיו.

להזמנות – לחץ כאן

הבהרה: המידע  המתפרסם באתר נסמך על ניסיוננו האישי בלבד ואין לראות בו מידע מחייב אלה המלצה בלבד, האתר אינו כתובת לפניות או תלונות הנובעות מבעיות קליטה או היעדר קליטה של השידורים הדיגיטליים המתקיימים בישראל.

 

קטגוריות: כללי

סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ