עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

אתר idanplus.tv  הוקם בתקופת המחאה החברתית  2011 כמנוף לחץ כלפיי הממשלה, עוד כאשר רפורמת עידן פלוס הייתה בחיתוליה ועדיין לא אושרה כחוק בכנסת, ראינו את הצורך הדחוף להביא לידיעת הציבור את חשיבות האלטרנטיבה האחרת והחינמית אל מול חברות הכבלים והלוויין, פעילותנו כללה השתתפות בעצרות מחאה, כתיבת מכתבים לחברי הכנסת, ודיווחים לאמצעי התקשורת בדבר עיכובים וכשלים בהטמעת הרפורמה.
לאור כמות הלוביסטים בכנסת שניסו לגמד את המהלך, ראינו לנכון להבליט את היתרונות של קיומה של הרפורמה החינמית הדיגיטלית ולהחדרתה לציבור, דאגנו ואנחנו עדיין דואגים להבליט ולפרסם את יתרונות הרפורמה אל מול האלטרנטיבות בתשלום.

כיום יש כבר קרוב לחצי מיליון אזרחים שרכשו את הממיר הדיגיטלי וחוסכים מאות שקלים בחודש/אלפי שקלים בשנה והמספרים רק הולכים וגדלים.
לאור הביקוש לממירי עידן פלוס ולאור העובדה שהרשות השנייה אינה עוסקת במכירת ממירים כאשר השוק הינו פרוץ לייבוא ממירים באיכות ירודה, הקמנו את א.ח פתרונות טכנולוגיים ובשנה האחרונה התחלנו גם  למכור ולהתקין ממירים במחירים נמוכים השווים לכל נפש.

לאור השינויים הצפויים במהלך השנה הקרובה בתחום הטלוויזיה הרב ערוצית, אנחנו רואים לנכון להמשיך באמצעות האתר ובכל דרך אפשרית לעודד את החדרת הרפורמה המבורכת בקרב אזרחי המדינה.

כיום ניתן לקלוט את הערוצים : ערוץ 1ערוץ 12,ערוץ 13, ערוץ 10ערוץ הכנסתערוץ החינוכית 23 , ערוץ 33 ולאחרונה הוספו גם הערוצים 24 המוסיקה וערוץ 20 המורשת. כמו כן ניתן להאזין לכ- 15 תחנות רדיו ארציות ואזוריות  דרך הממיר הדיגיטלי של עידן פלוס, כמו כן ניתן לקלוט עוד 15 תחנות רדיו ארציות ואזוריות וכמובן הכל בחינם, כמו כן הממירים מאפשרים הקלטה, צפייה בסרטים  דרך כונן חיצוני, תזמון תוכניות ועוד.
כפי שמצוין באתר ובאמצעי התקשורת, הרפורמה עדיין ממשיכה ובכוונת משרד התקשורת להגדיל את החבילה לעד 18 ערוצים.

א.ח פתרונות טכנולוגיים הינו גוף פרטי המתמחה בהתקנת הממירים והטמעתם בצורה מושלמת בבית/באתר הלקוח ואינו משתייך לשום גוף/ארגון כזה או אחר. 

 

 

סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ