עידן פלוס

כל המידע במקום אחד – א.ח פתרונות טכנולוגיים.

נובמבר - 25 - 2018


שלום! וברוכים הבאים לעידן פלוס, אם זהו ביקורך הראשון באתר ורק לאחרונה שמעת על רפורמת הערוצים החדשה, הרשה לנו להזמינך לסייר באתר ולקבל מידע בנושא, אם יישארו לך שאלות או בקשות מיוחדות את/ה מוזמן לפנות אלינו בפורום או דרך לשונית צור קשר.

אם עד היום שילמת להוט ול Yes על ערוצים שלא רציתם, אם החשבוניות תשלום המגיעות אליכם כל חודש מפתיעות אתכם מחדש ופשוט נמאס לכם לשלם בשנה אלפי שקלים על חבילות ערוצים שאין לכם בהם צורך, הגיע הזמן שתצאו לדרך חדשה לעידן אחר עם כל הפלוסים שבו. כבר החל מפברואר 2011 שידורי עידן+ יוצאים במלוא העוצמה לדרך, הערוצים המשודרים במסגרת שידורי עידן פלוס הם: ערוץ 1,ערוץ 2, ערוץ 10, ערוץ הכנסת, ערוץ החינוכית 23 , ערוץ 33 ולאחרונה הוספו גם הערוצים 24 המוסיקה וערוץ 20 המורשת. כמו כן ניתן להאזין לכ- 14 תחנות רדיו ארציות ואזוריות והכי הכי חשוב הכל בחינם. רוב המדינות בעולם המערבי כבר מזמן הציעו אלטרנטיבה חינמית לאזרחיהם, כיום גם בישראל ישנו פתרון ללא כניעה לחברות הכבלים והלוויין. עידן פלוס (idan plus) הנה רפורמה  אשר מציעה צפייה בערוצים ללא כל תשלום ובחינם, למעט קניית ממיר דיגיטלי באופן חד פעמי בסכום של כ- 300 ₪. כחצי מיליון צופי טלוויזיה  בישראל כבר משתמשים בפלטפורמה החדשה של עידן פלוס, במהלך החודשים האחרונים צורפו תחנות רדיו ארציות ואזוריות,  לאחר מכן ישנה כוונה גם להוסיף ערוצים ייעודים שאינם קיימים, כגון: ערוצי סרטים וסדרות, ספורט, ילדים, ערוץ המורשת ועוד. חלק מהערוצים ישדרו באיכות HD. ממובילי החוק בעבר שר התקשורת הקודם משה כחלון, מסר: "בכוונתנו להוזיל בפרק זמן קצר את מחירי השידור הרב ערוצי לצרכנים באמצעות הגדלת מספר הערוצים וגיוון התכנים בממיר עידן פלוס".בטרם החיבור למערך הדיגיטלי, לנוחיותכם צירפנו באתר מפת קליטה ארצית שתאפשר לכם לאתר את אזור מגורכם ע"ג המפה ולהתרשם מאיכות הקליטה באמצעות הדיווחים של שכנכם.

אז איך מתחברים ?

פשוט מאוד ! נכנסים לקטגוריית ההזמנות אצלנו באתר ובוחרים להתחבר לעידן פלוס באמצעות טכנאי התקנות שיגיע עד אליכם הביתה ללא כל התחייבות, הטכנאי יעזור לכם לבחור את הממיר הטוב והמתאים ביותר עבורכם ובמידת הצורך יתאים עבורכם אנטנה מתאימה. התשלום עבור הממיר וההתקנה יהיה רק לאחר שתוודאו שהקליטה היא איכותית ומתאימה לאזור מגוריכם ולטלוויזיה שברשותכם. לחלופין ניתן להזמין  הביתה משלוח שיגיע תוך מספר ימים של ממיר דיגיטלי מותאם לטלוויזיה שברשותכם.

למען הסר ספק  אתר זה הינו פרטי ואינו משתייך לשום גוף/ארגון כזה או אחר, לשאלות טכניות כלליות או שאלות בנושא קליטה או/ו איזורי קליטה ניתן להעזר בדף "שאלות ותשובות" – לחץ כאן 

קטגוריות: כללי

סגור לתגובות

השירותים שלנו:
Open chat
דברו איתנו בוואטסאפ